Харманли - София

Линия : Свиленград - София - Автобусна компания Бойдеви

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свиленград
Пристига : Автогара, Харманли
Времетраене : 34 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Харманли
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 26 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свиленград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Харманли - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Торре
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
София
България