Хаджидимово - Пазарджик

Линия : Хаджидимово - Пловдив - Автобусна компания Попов - ГМ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хаджидимово
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 3 ч. 22 мин.
Престой : 40 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Napazari.com : Техника за бита
Изработка на уеб базиран софтуер