Хаджидимово - Банско

Линия : Хаджидимово - София - Автобусна компания Попов - ГМ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хаджидимово
Пристига : Автогара, Банско
Времетраене : 1 ч. 28 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Хаджидимово - Банско
Транспортни фирми

Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Хаджидимово
България
Пристига :
Банско
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Хаджидимово
България
Пристига :
Банско
България
Кар-Транс ГД
Заминава :
Хаджидимово
България
Пристига :
Банско
България
Кар-Транс ГД
Заминава :
Хаджидимово
България
Пристига :
Банско
България