Търговище - София

Линия : Добрич - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 27 лв.
Двупосочен билет : 49 лв.
Заминава : Автогара, Добрич
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 3 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Търговище
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 5 ч. 48 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Добрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Търговище - София
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 49 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 44.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 49 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 44.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 44.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 44.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 44.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 49 лв.