Търговище - Добрич

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 5 ч.
Престой :
Заминава : Автогара, Търговище
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 3 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Търговище - Добрич
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Добрич
България