Търговище - Велико Търново

Линия : Варна - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Търговище
Пристига : автогара Юг, Велико Търново
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Търговище - Велико Търново
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Едн. билет : 11 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Велико Търново
България