Търговище - Варна

Линия : Свищов - Варна - Автобусна компания Феникс 2 ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 7 лв.
Заминава : Автогара, Свищов
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Търговище
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч. 55 мин.
Престой : 10 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свищов - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Търговище - Варна
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 7 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Автобусна компания Кеми Транс 99
Заминава :
Търговище
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 7 лв.