Стара Загора - Чирпан

Линия : Сливен - Пловдив - Леонид Леонидов ET

Билети и информация
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 6 мин.
Престой : 4 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Чирпан
Времетраене : 40 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Леонид Леонидов ET

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00
  • Вторник
    6:00 8:00
  • Сряда
    6:00 8:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00
  • Петък
    6:00 8:00
  • Събота
    6:00 8:00
  • Неделя
    6:00 8:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00
Автобусни линии
Стара Загора - Чирпан
Транспортни фирми

Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Глобус – ЕС
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Пловдив Експрес - 2000 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Хеброс бус ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 5 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Зара бус
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България