Стара Загора - Чирпан

Линия : Варна - Пловдив - Виктори 13 ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 5 ч. 28 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Чирпан
Времетраене : 43 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Виктори 13 ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Стара Загора - Чирпан
Транспортни фирми

Транс 5 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Зара бус
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 4 лв.
Глобус – ЕС
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Пловдив Експрес - 2000 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Хеброс бус ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Чирпан
България
Едн. билет : 5 лв.