Стара Загора - Хасково

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 5 ч. 15 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Стара Загора - Хасково
Транспортни фирми

КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Хасково
България