Стара Загора - София

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Стара Загора - София
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България