Стара Загора - София

Линия : Свети Влас - Видин - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свети Влас
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 2 ч. 55 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 25 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свети Влас - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40
  • Вторник
    6:40
  • Сряда
    6:40
  • Четвъртък
    6:40
  • Петък
    6:40
  • Събота
    6:40
  • Неделя
    6:40
  • Празнични дни
    6:40
Автобусни линии
Стара Загора - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.