Стара Загора - Сливен

Линия : Пловдив - Сливен - Автобусна компания Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 1 ч. 15 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Сливен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:00
  • Вторник
    7:00 12:00
  • Сряда
    7:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 12:00
  • Петък
    7:00 12:00
  • Събота
    7:00 12:00
  • Неделя
    7:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 12:00
Автобусни линии
Стара Загора - Сливен
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България