Стара Загора - Сливен

Линия : Нюрнберг - Варна - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 д. 10 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 1 ч.
Престой : 10 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Стара Загора - Сливен
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 7 лв.
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Сливен
България