Стара Загора - Варна

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Еднопосочен билет : 23 лв.
Заминава : Автогара 21-ви век, Кърджали
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 3 ч. 24 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Стара Загора - Варна
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 23 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 23 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Варна
България