Стара Загора - Бургас

Линия : София - Бургас - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 14 лв.
Двупосочен билет : 22.4 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 3 ч. 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Юг, Бургас
Времетраене : 2 ч. 55 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Стара Загора - Бургас
Транспортни фирми

Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.