Стара Загора - Бургас

Линия : Пловдив - Варна - Автобусна компания Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 28 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 3 ч. 8 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Стара Загора - Бургас
Транспортни фирми

Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България