Стара Загора - Бургас

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара 21-ви век, Кърджали
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 38 мин.
Престой : 4 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Стара Загора - Бургас
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.