Стара Загора - Бургас

Линия : Видин - Свети Влас - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Видин
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 7 ч. 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 2 ч. 40 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Видин - Свети Влас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Стара Загора - Бургас
Транспортни фирми

Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Бургас
България