София - Душанци

Линия : София - Душанци - Автобусна компания Калея

Билети и информация
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Център, Душанци
Времетраене : 2 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Автобусна компания Калея

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Душанци
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 15:15
  • Вторник
    7:00 15:15
  • Сряда
    7:00 15:15
  • Четвъртък
    7:00 15:15
  • Петък
    7:00 15:15
  • Събота
    7:00 15:15
  • Неделя
    7:00 15:15
  • Празнични дни
    7:00 15:15
BGRazpisanie.com вече и за Android