София - Шумен

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 30 лв.
Двупосочен билет : 48 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Шумен
Времетраене : 5 ч. 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
София - Шумен
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 51 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 51 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.