София - Хасково

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 1 д. 2 ч. 40 мин.
Престой : 45 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 4 ч. 15 мин.
Престой : 1 ч. 30 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
София - Хасково
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Георг
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Олмена
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Ела - Борис Будев
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Едн. билет : 20 лв.
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Хасково
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.