София - Солун

Линия : Стара Загора - Ираклио - Автобусна компания Илиас Травел

Билети и информация
Еднопосочен билет : 39 лв.
Двупосочен билет : 68 лв.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Македония, Солун
Времетраене : 5 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
София - Солун
Транспортни фирми

Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 80 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 80 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 80 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 82 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 82 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 82 лв.
Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 39 лв.
Дв. билет : 68 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 40 лв.
Дв. билет : 64 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 45 лв.
Дв. билет : 82 лв.