София - Самоков

Линия : София - Самоков - Микробуси

Билети и информация
Еднопосочен билет : 6 лв.
Заминава : Автогара Юг, София
Пристига : Автогара, Самоков
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Микробуси

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Самоков
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Вторник
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Сряда
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Четвъртък
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Петък
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Събота
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Неделя
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
  • Празнични дни
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00
    12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00
    17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Изработка на уеб базиран софтуер