София - Добрич

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 37 лв.
Двупосочен билет : 59.2 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 8 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
София - Добрич
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 33 лв.
Дв. билет : 55 лв.