София - Бургас

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 1 д. 2 ч. 40 мин.
Престой : 45 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 9 ч. 35 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
София - Бургас
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Биомет
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 44 лв.
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Бургас
България