София - Поморие

Линия : Видин - Свети Влас - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Видин
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 30 мин.
Престой :
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 5 ч. 45 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Видин - Свети Влас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
София - Поморие
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 37 лв.
Дв. билет : 60 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.