София - Пловдив

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 1 д. 2 ч. 40 мин.
Престой : 45 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 2 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
София - Пловдив
Транспортни фирми

Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Матпу
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Рали 13
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Метро Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България