София - Видин

Линия : София - Видин - Карат - С

Билети и информация
Еднопосочен билет : 19 лв.
Двупосочен билет : 33 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Видин
Времетраене : 4 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Карат - С

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 11:00
  • Вторник
    7:00 11:00
  • Сряда
    7:00 11:00
  • Четвъртък
    7:00 11:00
  • Петък
    7:00 11:00
  • Събота
    7:00 11:00
  • Неделя
    7:00 11:00
  • Празнични дни
    7:00 11:00
Автобусни линии
София - Видин
Транспортни фирми

Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Видин
България
Едн. билет : 20 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Видин
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Видин
България
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Видин
България
Едн. билет : 20 лв.