София - Стара Загора

Линия : София - Бургас - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 16 лв.
Двупосочен билет : 25.6 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 3 ч. 30 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
София - Стара Загора
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Дорис
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Дорис
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 17 лв.
Глобус – ЕС
Заминава :
София
България
Пристига :
Стара Загора
България