София - Скопие

Линия : София - Скопие - Калея

Билети и информация
Еднопосочен билет : 32 лв.
Двупосочен билет : 58 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Скопие
Времетраене : 5 ч. 30 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Калея

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Скопие
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 17:30 23:59
  • Вторник
    7:00 17:30 23:59
  • Сряда
    7:00 17:30 23:59
  • Четвъртък
    7:00 17:30 23:59
  • Петък
    7:00 17:30 23:59
  • Събота
    7:00 17:30 23:59
  • Неделя
    7:00 17:30 23:59
  • Празнични дни
    7:00 17:30 23:59
Автобусни линии
София - Скопие
Транспортни фирми

Матпу
Заминава :
София
България
Пристига :
Скопие
Македония
Едн. билет : 32 лв.
Дв. билет : 58 лв.
Матпу
Заминава :
София
България
Пристига :
Скопие
Македония
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 58 лв.