София - Правец

Линия : София - Етрополе - ДЗЗД Етротранс

Билети и информация
Места : 50
Заминава : Автогара Подуене, София
Пристига : Автогара, Правец
Времетраене : 1 ч.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

ДЗЗД Етротранс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Етрополе
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Вторник
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Сряда
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Четвъртък
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Петък
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Събота
    9:30 13:30 16:00 19:30
  • Неделя
    13:30 16:00 18:15
  • Празнични дни
    13:30 16:00
Автобусни линии
София - Правец
Транспортни фирми

Либърти Лайнс ЕООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Едн. билет : 6 лв.
Дв. билет : 9.6 лв.
Автобусна компания РАР Валенсия
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Автобусна компания Орхи Ден
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Едн. билет : 5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Правец
България