София - Пловдив

Линия : София - Пловдив - Витоша Експрес ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 14 лв.
Двупосочен билет : 28 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Витоша Експрес ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Вторник
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Сряда
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Четвъртък
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Петък
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Събота
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Неделя
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
  • Празнични дни
    7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 11:30 12:00 12:30
Автобусни линии
София - Пловдив
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Хеброс бус ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 12 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Рожен експрес АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 13 лв.
Рачич
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Иво Топчиев
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Рожен експрес АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 13 лв.
Витоша Експрес ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Пловдив
България