София - Монтана

Линия : София - Чипровци - Чипровци експрес

Билети и информация
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Монтана
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Чипровци експрес

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Чипровци
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    16:00 18:00
  • Вторник
    16:00 18:00
  • Сряда
    16:00 18:00
  • Четвъртък
    16:00 18:00
  • Петък
    16:00 18:00
  • Събота
    16:00 18:00
  • Неделя
    18:00
  • Празнични дни
    18:00
Автобусни линии
София - Монтана
Транспортни фирми

Витоша Експрес ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 23 лв.
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 23 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Монтана
България