София - Ловеч

Линия : София - Ловеч - Грация - Ловеч

Билети и информация
Еднопосочен билет : 9.77 лв.
Двупосочен билет : 19.54 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Грация - Ловеч

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Ловеч
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Вторник
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Сряда
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Четвъртък
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Петък
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Събота
    10:30 13:00 15:30 17:00
  • Неделя
    13:00 15:30 17:00
  • Празнични дни
    13:00 15:30 17:00
Автобусни линии
София - Ловеч
Транспортни фирми

Витоша Експрес ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Ловеч
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 26 лв.