София - Кюстендил

Линия : София - Кюстендил - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 7 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Кюстендил
Времетраене : 2 ч. 40 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Кюстендил
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Вторник
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Сряда
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Четвъртък
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Петък
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Събота
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Неделя
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
  • Празнични дни
    6:20 7:20 8:50 10:20 11:50 12:50 13:50 15:20 16:30 18:15
Автобусни линии
София - Кюстендил
Транспортни фирми

Матпу
Заминава :
София
България
Пристига :
Кюстендил
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Кюстендил
България
Едн. билет : 7 лв.