София - Гоце Делчев

Линия : София - Хаджидимово - Кар-Транс ГД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 18 лв.
Заминава : Автогара Запад, София
Пристига : Екоин, Гоце Делчев
Времетраене : 3 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Кар-Транс ГД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Хаджидимово
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:57
  • Вторник
    6:57
  • Сряда
    6:57
  • Четвъртък
    6:57
  • Петък
    6:57
  • Събота
    6:57
  • Неделя
    6:57
  • Празнични дни
    6:57
Автобусни линии
София - Гоце Делчев
Транспортни фирми

Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Кар-Транс ГД
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Едн. билет : 18 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Едн. билет : 18 лв.
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Едн. билет : 18 лв.
Калея
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 28.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Гоце Делчев
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 28.8 лв.