София - Враца

Линия : София - Видин - Карат - С

Билети и информация
Еднопосочен билет : 11 лв.
Двупосочен билет : 19 лв.
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Враца
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Карат - С

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 11:00
  • Вторник
    7:00 11:00
  • Сряда
    7:00 11:00
  • Четвъртък
    7:00 11:00
  • Петък
    7:00 11:00
  • Събота
    7:00 11:00
  • Неделя
    7:00 11:00
  • Празнични дни
    7:00 11:00
Автобусни линии
София - Враца
Транспортни фирми

Витоша Експрес ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 11 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 13 лв.
Чипровци експрес
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 11 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 13 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Монтана АТ
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 11 лв.
Римеса 99 ЕООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Римеса 99 ЕООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Враца
България