София - Благоевград

Линия : София - Хаджидимово - Кар-Транс ГД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 10 лв.
Заминава : Автогара Запад, София
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Кар-Транс ГД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Хаджидимово
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:57
  • Вторник
    6:57
  • Сряда
    6:57
  • Четвъртък
    6:57
  • Петък
    6:57
  • Събота
    6:57
  • Неделя
    6:57
  • Празнични дни
    6:57
Автобусни линии
София - Благоевград
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания Чона
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Сандански 5
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.