София - Благоевград

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
София - Благоевград
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания Чона
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Сандански 5
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания М&М Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.