София - Благоевград

Линия : Хасково - Солун - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 1 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Солун
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15
  • Вторник
    6:15
  • Сряда
    6:15
  • Четвъртък
    6:15
  • Петък
    6:15
  • Събота
    6:15
  • Неделя
    6:15
  • Празнични дни
    6:15
Автобусни линии
София - Благоевград
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Сандански 5
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Калея
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Автобусна компания М&М Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 10 лв.
Матпу
Заминава :
София
България
Пристига :
Благоевград
България