София - София

Линия : София - Перник - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Запад, София
Времетраене : 40 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Перник
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20 7:00 7:40 8:20 9:00 9:40 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40
    15:00 15:40 19:00 19:40 20:20 21:20
  • Вторник
    6:20 7:00 7:40 8:20 9:00 9:40 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40
    15:00 15:40 19:00 19:40 20:20 21:20
  • Сряда
    6:20 7:00 7:40 8:20 9:00 9:40 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40
    15:00 15:40 19:00 19:40 20:20 21:20
  • Четвъртък
    6:20 7:00 7:40 8:20 9:00 9:40 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40
    15:00 15:40 19:00 19:40 20:20 21:20
  • Петък
    6:20 7:00 7:40 8:20 9:00 9:40 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40
    15:00 15:40 19:00 19:40 20:20 21:20
  • Събота
    6:45 8:45 9:45 11:45 12:45 14:45 15:45 18:45 20:45
  • Неделя
    6:45 8:45 9:45 11:45 12:45 14:45 15:45 18:45 20:45
Автобусни линии
София - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
София
България