София - Русе

Линия : София - Букурещ - Автобусна компания Транс 6

Билети и информация
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Транс 6

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Букурещ
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 21:00 23:00
  • Вторник
    6:30 21:00 23:00
  • Сряда
    6:30 21:00 23:00
  • Четвъртък
    6:30 21:00 23:00
  • Петък
    6:30 21:00 23:00
  • Събота
    6:30 21:00 23:00
  • Неделя
    6:30 21:00 23:00
  • Празнични дни
    6:30 21:00 23:00
Автобусни линии
София - Русе
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36.8 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Биомет
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 36.8 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 23 лв.
Дв. билет : 40 лв.