София - Пилзен

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Пилзен
Времетраене : 21 ч. 35 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
София - Пилзен
Транспортни фирми

Балкан Хорн
Заминава :
София
България
Пристига :
Пилзен
Чехия
Едн. билет : 140 лв.
Дв. билет : 240 лв.