София - Нюрнберг

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Времетраене : 1 д. 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
София - Нюрнберг
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Нюрнберг
Германия
Едн. билет : 190 лв.
Дв. билет : 304 лв.
Георг
Заминава :
София
България
Пристига :
Нюрнберг
Германия
Едн. билет : 195 лв.
Дв. билет : 380 лв.