София - Катерини

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 10 ч.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Катерини
Времетраене : 6 ч. 10 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
София - Катерини
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Катерини
Гърция
Едн. билет : 60 лв.
Дв. билет : 98 лв.