София - Дрезден

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 166 лв.
Двупосочен билет : 299 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 9 ч. 15 мин.
Престой : 35 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Централна гара Байрише щрасе, Дрезден
Времетраене : 21 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
София - Дрезден
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Дрезден
Германия
Едн. билет : 198 лв.
Дв. билет : 352 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Дрезден
Германия
Едн. билет : 160 лв.
Дв. билет : 256 лв.
Рачич
Заминава :
София
България
Пристига :
Дрезден
Германия
Едн. билет : 170 лв.
Дв. билет : 300 лв.