София - Бърно

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 115 лв.
Двупосочен билет : 195 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 9 ч. 15 мин.
Престой : 35 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Звонарка, Бърно
Времетраене : 16 ч. 55 мин.
Престой : 20 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
София - Бърно
Транспортни фирми

Груп Къмпани
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 90 лв.
Дв. билет : 162 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 92 лв.
Дв. билет : 166 лв.
Туринг
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 110 лв.
Дв. билет : 200 лв.
Балкан Хорн
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 115 лв.
Дв. билет : 190 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 110 лв.
Дв. билет : 176 лв.
Рачич
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 120 лв.
Дв. билет : 200 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 115 лв.
Дв. билет : 195 лв.