София - Букурещ

Линия : София - Букурещ - Автобусна компания Транс 6

Билети и информация
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара, Букурещ
Времетраене : 6 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Автобусна компания Транс 6

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Букурещ
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 21:00 23:00
  • Вторник
    6:30 21:00 23:00
  • Сряда
    6:30 21:00 23:00
  • Четвъртък
    6:30 21:00 23:00
  • Петък
    6:30 21:00 23:00
  • Събота
    6:30 21:00 23:00
  • Неделя
    6:30 21:00 23:00
  • Празнични дни
    6:30 21:00 23:00
Автобусни линии
София - Букурещ
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Букурещ
Румъния
Едн. билет : 52 лв.
Дв. билет : 82 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
София
България
Пристига :
Букурещ
Румъния
Едн. билет : 52 лв.
Дв. билет : 82 лв.