София - Будапеща

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 68 лв.
Двупосочен билет : 136 лв.
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Автогара Неплигет, Будапеща
Времетраене : 11 ч. 10 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
София - Будапеща
Транспортни фирми

Груп Къмпани
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 95 лв.
Дв. билет : 162 лв.
Еколайнс
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 80 лв.
Рачич
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 68 лв.
Дв. билет : 136 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 94 лв.
Дв. билет : 174 лв.
Карат - С
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 94 лв.
Дв. билет : 174 лв.
Туринг
Заминава :
София
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 95 лв.
Дв. билет : 170 лв.